Vse bolj uveljavljeni operni pevec Žiga Lakner končuje s študijem na Akademiji za glasbo v Ljubljani in ima redno službo v operni hiši v Mariboru. Po velikem uspehu, ki ga je dosegel na koncertu v Franciji je bil gost otroške oddaje »Mene pa zanima …«, ki jo vodi Ema Nina Kacin.
Objavljeno: petek, 5. september 2025 ob 12:07 | besedilo: spletno uredništvo | fotografije: arhiv IN
Kot so ustvarjalci oddaje zapisali že v naslovu voditeljico Emo Nino Kacin zanima 100 stvari. Na dobra dva ducata zanimivih vprašanj je v oddaji odgovoril tudi Žiga Lakner, ki je zaradi svoje zagnanosti, talenta in vztrajnosti zgled marsikateremu od mladih umetnikov. Ema Nina ga je vprašala tudi o vtisih iz Francije, kjer je na festivalu v San Tropeju doživel stoječe ovacije sicer zelo zahtevne publike. Odprl je vrata svoje učilnice, ki jo ima za pouk solopetja v Idriji. V njej pa ima tudi veliko glasbenih spominov ter plakatov iz vseh obdobij svoje glasbene poti. Ob koncu oddaje je izžrebal tudi gosta prihodnje oddaje, ki jo bo vodila Ema Nina Kacin.
Še več o življenju in glasbeni karieri Žige Laknerja pa izveste, če si posnetek oddaje zavrtite na vašem pametnem telefonu, tablici, računalniku ali televiziji.







Obiskovalcev skupaj : 145733
Prikazov skupaj : 437711
Trenutno : 66

