Ne zgodi se ravno pogosto, da bi policisti ob ogledu kraja vloma ujeli še vlomilca. To se je zgodilo ta petek v Spodnji Idriji.
Objavljeno: sobota, 27. junij 2026 ob 7:27 | besedilo: spletno uredništvo | fotografija: arhiv IN
Na upravi policije v Novi Gorici so potrdili, da so idrijski policisti v petek, 26. junija obravnavali vlom v trgovino Fama v Spodnji Idriji. Ugotovili so, da je vlomilec vlomil skozi glavna vhodna vrata in pri tem razbil steklo tako na vhodnih kot tudi na notranjih vratih. Pri ogledu okolice objekta so policisti naleteli na občana. Pri temeljitešem pregledu so ugotovili, da ima pri sebi več zavojev cigaret in več steklenic alkoholnih pijač. Kot je moč razumeti iz sporočila za javnost, je nepridiprav priznal vlom in zato bodo zoper njega idrijski policisti napisali ovadbo na Državno tožilstvo v Novi Gorici. Kazen sledi.




Obiskovalcev skupaj : 716776
Prikazov skupaj : 1982605
Trenutno : 33

